Genel Temizlik ve Housekeeping Hakkında;
 
Günümüzde insanların eğlence ve konaklama hizmeti veren işletmelerden kalite beklentileri çok arttı. Bütün bu taleplere tam anlamıyla cevap verebilmek, özellikle turizm endüstrisinde yer alan firmalar için kaçınılmaz bir sorumluluk haline geldi. Bu sorumluluğun temizlik ve hijyen kısmında ortağınız Siscom sizin hijyen konusunda tüm gereksinim ve beklentilerinin karşılanmasına yardımcı olur.
 
Zorlu rekabet koşullarında işletmeleri rakiplerinden ayıran fark, yarattıkları markaları olacaktır. buna karşılık, markayı oturtmak ve geliştirmek, özenle korunması gereken ve oldukça da pahalı bir yatırımdır. Siscom , temizlik ve hijyeni, bu zorlu rekabette en güçlü kızlarınızdan biri haline getirmenizde size yardımcı olacaktır.
 
İnsan sağlığı açısından tekstil (çamaşır) hijyeninin önemi tartışılmaz. İnsan cildinin büyük bir bölümünü kaplayan ve onu zararlı etkilerden koruyan tekstilin temizliği ve hijyeni çok önemlidir. Ayrıca insanlar, konakladıkları ortamları (oteller, hastaneler vb.) temiz ve hijyenik olmasını isterler. Bir işletmenin, bir otelin hijyenik şartları sağladığını gösteren en önemli kısım tekstil hijyenidir. İşletmeler büyüklüklerine, yıkama koşullarına ve beklentilerine uygun ürün ve programlar kullanmalıdırlar. Çamaşırların temiz, lekesiz, yumuşak, iyi görünümlü vb. özelliklerini koruması için her defasında uygun yıkama işlemine tabi tutulması gerekmektedir. bu amaçla seçilen temizlik ürünleri, işletmenin su, makine ve ısı şartlarına uygun olarak seçilmesi gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR