Kurulduğumuz 2011 Yılından bugüne Kuruluşumuza İlham veren fikirlerinizden güç aldığımız sınırsız gelişim dünyamıza hoş geldiniz!..

Bizler Bu web Sitemiz Sayesinde  Otel Satın Alma İhtiyaçlarını Ürün temini,Satın alma Kolaylığın, yaşam ve çalışma biçimlerini Kolaylaştıracak ve değiştirecek,İhtiyaç Duydukları ürünleri Daha Detaylı görüp Daha kolay Fiyat Analizi Yapmalarını Sağlayacak Şekilde geliştirmekteyiz

Bizi Yenilikçi Ürün Geliştirme merkezi ve sektörde Öncü yapan şey; Otel Ekipmanlar,Otel Ambalaj Ürünler,Otel bakım ve Kozmetik ürünlerinden Depo Yük Taşıma Arabalarına Kadar uzanan geniş faaliyet alanlarımızdır. Görevimiz ne kadar zorlu olursa olsun, çalışanlarımız bu zorluğun üstesinden gelmek için Bizler Türkiye'de ve dünya çapında işletmeler ile işbirliği içinde olacağız.

Kendimizi geliştirmek ve Sizlere daha çok katkıda bulunmak için diyoruzki sizde bizi benzersiz yapan şeyleri öğrenmek için gelin bize katılın ve gelecekteki yeniliklerin bir parçası olun.

Unutmayın Web Sitemizde Gördüğünüz ve Satış Grafiğimize Koyacağımız Yeni Her Ürünün Tek Tek Arkasındayız..Bu Sebepten Web Sitemiz Üstünden Vereceğiniz Her Sipariş Sizlere Ulaşana kadar Özveriyle Takipçisi Oluyoruz

Yani bysiscom.com Olarak Bizler,Gelecek nesillere Örnek ve Önderlik yapmak için Var gücümüzle Çalışıyoruz

Saygılarımızla

ASARTEK OTEL EKİPMANLARI LTD.ŞTİ

Ürün Geliştirme ve Pazarlama

Departman BÖLÜMÜ

 [email protected]

[email protected]

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR